Medzi knihami - čerstvé informácie z diania v knižnom svete


štvrtok, 14. február

20:20 – 15. február 0:00 Artforum Košice,
Hlavná 87, Košice

Pecha Kucha Night Košice #50

Okrúhla päťdesiata Pecha Kucha Night Košice! Vo štvrtok 14. februára od 20:20 v priestoroch košického Artfora.

13. februára 2009 Východné pobrežie dostalo pečiatku z ministerstva vnútra a začalo oficiálne existovať ako občianske združenie. Za desať rokov sme toho stihli mnoho, medzitým aj štyridsaťdeväť pokračovaní obľúbeného večera.

Kníhkupectvo Artforum Košice je spolu s Pokhoiom naša neoficiálna centrála a preto je prirodzené, že oslava sa udeje práve medzi knihami v novom veľkolepom priestore.

Veľmi špeciálne vydanie Pecha Kucha Night Košice #50 obsadia pobrežní priatelia a ministri. Čoskoro sa dozviete viac, ale bude to viac oslava ako čokoľvek iné. Okrem programu si budete môcť zakúpiť pobrežný merch za výhodné ceny a v deň zamilovaných preukázať svoj vrelý vzťah k skutočnej otčine, Východnému pobrežiu. Vstup je zdarma.

Každý autor má k dispozícii 20 obrázkov, každý obrázok svieti na plátne 20 sekúnd. Formát Pecha Kucha Night vymysleli a v roku 2003 v Tokiu uskutočnili architekti Astrid Klein a Mark Dytham. Pecha Kucha Night sa rozšírila do viac ako 1000 miest sveta a kapitolu Východného pobrežia, Košíc.