Medzi knihami - čerstvé informácie z diania v knižnom svete

M&m: Deň maminiek

M&m: v prvom rade Vám chceme poďakovať, že ste podporili vznik knihy M&m. Stali ste sa tak spoluvydavateľmi komiksu o chlapčenstve a materstve. Knižka je už vytlačená. Teraz sa lepí a viaže. Celé sa to deje v Tiskárni Protisk v Českých Budějoviciach....

Proces vyzeral veľmi pekne, aha. Do Bratislavy sa kniha dostane 19. mája. A to je aj dátum udalosti, ktorú organizujeme pri tejto príležitosti. Jednak by sme túto udalosť radi využili na osobné poďakovanie, ale boli by sme radi, ak by ste si pri tejto príležitosti aj prevzali knižku (prípadne tričko). Stretnutie sa udeje tu. A teda na ihrisku za domom na Cyrilovej 5, v piatok 19. mája o 17:30. Áno, zámerne je to na ihrisku, aby sa deti nenudili. Tešíme sa na stretnutie s Vami.

Knižku vydalo Jablko, ako svoju prvú publikáciu.

Ešte raz ďakujeme a prajeme Vám aby Vaše vzťahy rozkvitali (javí sa to totiž tak, že sú to najpodstatnejšie).

Zobraziť diskusiu (0)

M&m

M&m

Kratochvílová Anna, Kratochvíl Matej

Koľko hodín je na severnom póle? Cítia bábätká v bruchu chuť? Prečo je sneh biely, keď je voda priesvitná? Čo je to neznámo? V tejto knižke odpovede na spomínané otázky nenájdete. Ako aj mnohé ďalšie zostávajú z rôznych dôvodov nezodpovedané. V tejto knižke však nájdete odpoveď na otázku, čo je najkrajšie a zároveň najťažšie v živote. Táto knižka mapuje neustále sa meniace územie dvoch rokov obyčajného a zároveň výnimočného vzťahu medzi M a m. M&m je dokumentárny komiks o chlapčenstve a materstve. Nájdete v ňom trochu irónie, trochu humoru, veľa úžasu, veľa lásky a pravdy.

Kúpiť za 7,92 €

Podobný obsah

Komiks o magické Praze – Truchlivý amoret pražský

Správy

Komiks o magické Praze – Truchlivý amoret pražský

Ve Walesu narozený scenárista James Stafford stojí za webovým komiksem The Sorrowful Putto of Prague (Truchlivý amorek pražský). Ten si rychle získal pozornost i díky hudebnímu doprovodu, na němž se podílel např. Roger O’Donnell, klávesista legendární britské kapely The Cure. (na webu www.theputto .com)a díky nadšenému doporučení herce Samuela L. Jacksona.

M&m: Čo bolo skôr?

Správy

M&m: Čo bolo skôr?

Veľká malá story M&m pokračuje aj v skutočnom živote a aj v tom papierovom. Kniha je v tlačiarni a v máji sa bude krstiť na detskom ihrisku. Novinky čoskoro.

M&m: Hviezdy padajú

M&m

M&m: Hviezdy padajú

M má veľký zmysel pre humor, má rád solárny pohon a nemá rád detské divadielko. M mal životné obdobie kedy jeho zmyslom bolo materské mlieko a rozprávanie o ňom, otázka prečo? alebo cukor. M je autorom tohoto komiksu. Jeho m je zapisovateľkou a komentátorkou. Ďalší z ich malých rozhovorov nájdete na medziknihami.sk a čoskoro už aj v knižnej podobe.